62 739 05 12 I PA-TECH  Hurtownia Techniczna I 63-405 Sieroszewice ul. Ceglana 11C/1, Wielowieś I pa-tech@wp.pl

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku i za granicą. Niejednokrotnie jakość, wydajność i trwałość materiału jest wpisana w wartości tych firm.
Sprzedajemy wyłącznie produkty najlepsze.
 
 

Pomoc techniczna?
MASZ PROBLEM Z DOBOREM ODPOWIEDNIEGO SILNIKA ?

NIE JESTEŚ PEWIEN CZY WYBRAŁEŚ WŁAŚCIWE DLA OBRÓBKI NARZĘDZIA ?

ZASTANAWIIASZ SIĘ JAK SKUTECZNIE POPRAWIĆ JAKOŚĆ SWOJEJ PRACY ?

SZUKASZ ODPOWIEDNIEGO URZĄDZENIA DO OZNAKOWANIA TWOJEGO PRODUKTU ?

OCZEKUJESZ FACHOWEJ I RZECZOWEJ OBSŁUGI ?

POSTARAMY SIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA ...
Jakie produkty sprzedajemy?

Nasza oferta kierowana jest głównie pod różnego rodzaju przemysł. Są to profesjonalne narzędzia ręczne , elektronarzędzia , narzędzia skrawające, ścierne, tnące, maszyny i urządzenia najbardziej znanych producentów.  Posiadamy wykwalifikowane osoby z zakresu, silników, narzędzi skrawających i ściernych, maszyn przemysłowych, urządzeń znakujących. Wszystkie produkty objęte są gwarancją obowiązującą w naszym kraju. Staramy się by nasz towar był zawsze najlepszej jakości i w konkurencyjnej dla klienta cenie.  Pomagamy w realizacji nietypowych elementów, urządzeń, wyszukując zawsze najlepsze rozwiązanie. Posiadamy również wszelkiego rodzaju akcesoria przemysłowe, również z zakresu bezpieczeństwa w zakładzie pracy, płyny, smary, okulary ochronne, barierki przemysłowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Drogi kliencie PA-TECH to grupa ludzi z ogromnym doświadczeniem, od których wsparcie otrzymasz w następujący sposób:
telefon
tradycyjna poczta
e-mail
Materiały ścierne
KLINGSPOR, NORTON - SAINT GOBAIN ABRASIVES, ARMES, COMET, DIALEKS, BOSCH, ANDRE ABRASIVE ARTICLES, FABRYKA TARCZ ŚCIERNYCH GRODZISK, DEERFOS, RAPPOLD WINTERTHUR, TYROLIT

Narzędzia pomiarowe
TESA, GEDORE, INSIZE, HOREX, GIMEX, FANAR, IBR, CST/berger, LEITECH, MICROPLAN, MITUTOYO, PEACOCK, PREISSER, STANDART GAGE, TESTBOY

Narzędzia, materiały spawalnicze
UTP, TRAFIMET, TOPchem, BÖHLER THYSSEN, TEKA, SPEEDGLAS, POMET, PERUN, METALWELD, METALURGIA, LINCOLN ELECTRIC, KEMPPI, KEMPER, HYPERTHERM, HARRIS, GCE, ESAB, CASTOLIN, BÖHLER, BESTER, AVESTA, ARCELORMITTAL, ABICOR BINZEL, SPEEDGLAS

Elektronarzędzia
STIHL, STEINEL, STARMIX, SKIL, MILWAUKEE, METABO, FESTOOL,MAKITA, FEIN, BOSCH, CELMA, DREMEL, AEG

Narzędzia skrawające
YG-1, PRAMET, PALBIT, BAHCO, WĘGLIKI SPIEKANE BAILDONIT, BAILDONIT, SANDVIK COROMANT, DOLFAMEX, DORMER, FANAR, FENES, GUHRING, LAMINA, LENOX, NACHREINER, OSG, PAFANA, PRAMET, RUKO, SUMITOMO, GLOBUS, WIERTŁA BAILDON

Narzędzia ręczne
WERA, SZCZOTPOL, STANLEY, STAHLWILLE, ROMANIK, RENNSTEIG, REMS, PROXXON, KUŹNIA, KS TOOLS, KNIPEX, JOTKEL, IRWIN, GTC, GEDORE, FACOM, BETA, BESSEY, BEFANA, BAHCO

Pneumatyczne, hydrauliczne
SUMAKE, SHINANO, RECTUS, PRO, KOKEN, KUKEN, HOLMATRO, GUDEPOL, FUJI, BOSCH, ATLAS COPCO, ARCHIMEDES

Maszyny, silniki, narzędzia
CELMA-INDUKTA, APX, BISON BIAL, BRANO, EMIT, FOGO, FAT, HEIMATEC, IMET, JANGO, KRAUSE, LAIP, PROMA, SKAMET, WTE

Niżej, nasi stali partnerzy biznesowi..

 

 
CELMA INDUKTA
CELMA INDUKTA

CELMA INDUKTA SA posiada ponad 90-letnie doświadczenie w zakresie produkcji maszyn elektrycznych. Główną grupą silników wytwarzanych przez CELMA INDUKTA SA stanowią trójfazowe silniki klatkowe ogólnego przeznaczenia (m.in. o klasie sprawności IE2), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pozostała część produkcji to silniki specjalne, dostosowywane do specyficznych warunków pracy np. w przemyśle wydobywczym, chemicznym, hutniczym lub stoczniowym.


CELMA INDUKTA SA
PROPEN
PROPEN

Firma zajmująca się produkcją urządzeń mikroudarowych do wszelkiego rodzaju znakowania wyrobów tj. tabliczki, przedmiot cylindryczny, logotypy, z możliwością znakowania w kolorze, jak również z zastosowaniem na linii produkcyjnej.
PROPEN jest marką firmy Gravotech Marking SAS.
Więcej na naszej stronie www.PROPEN.info


GRAVOTECH MARKING SAS.
PALBIT
PALBIT

Palbit jest dostawcą narzędzi skrawających do produkcji form i matryc. Portugalia, to duża konkurencja dla polskich producentów form i matryc. Własna produkcja węglików spiekanych, powłoki utwardzające CVD i PVD, ogromne 40 letnie doświadczenie i szeroka gama narzędzi produkowanych pod specyficzne potrzeby narzędziowni gwarantują Państwu osiągnięcie oczekiwanych rezultatów w obróbce skrawaniem. Nasza oferta skierowana jest głównie do: PRODUCENTÓW FORM I MATRYC


PALBIT

KANEFUSA
KANEFUSA

Kanefusa Corporation
Japonia jest największym producentem wysokiej jakości narzędzi przemysłowych stosowanych w obróbce metali, drewna, papieru i przemysłu tworzyw sztucznych. Produkujemy między innymi: Ostrza pił tarczowych, Frezy z otworem (frezy i głowice frezarskie), Frezy z chwytem stokowym (frezy i głowice frezarskie), Noże do frezów, głowice frezarskie, Noże rozdrabniające, Noże tarczowe, Noże do cięcia i forniru.


KANEFUSA CORPORATION

WIKUS
WIKUS

Piły taśmowe do aplikacji specjalnych takich jak między innymi: Cięcie opon, Cięcie betonu, Cięcie krzemu, Cięcie granitu,
Piły bimetaliczne, od zastosowań w aplikacjach uniwersalnych do najbardziej skomplikowanych zadań cięcia.
Piły węglikowe, do cięcia: stali nierdzewnych, kwasoodpornych i tytanów, miedzi, mosiądzu i aluminium, żeliwa, stali konstrukcyjnych i narzędziowych
Piły diamentowe, pokrywane nasypem diamentowym to gwarancja extremalnej wydajności i wysokiej żywotności.


WIKUS

PRECITOOL
PRECITOOL

Jakość, niezawodność i znajomość rynku zyskała swoją nazwę: PRECITOOL - Zaufanie buduje się na kompetencjach. Niemiecka firma PRECITOOL posiada kompleksową ofertę narzędzi specjalistycznych oraz wyposażenia warsztatów i hal przemysłowych. Jej asortyment obejmuje łącznie prawie 50 tys. produktów ponad 400 producentów. Oferta obejmuje w szczególności takie grupy produktowe jak: uchwyty i mocowania, przyrządy pomiarowe, narzędzia ścierne i piłujące, narzędzia ręczne, wyposażenie warsztatowe, inne narzędzia specjalistyczne.


PRECITOOL

INSIZE
INSIZE

INSIZE oferuje swoim klientom szeroką gamę urządzeń pomiarowych dla przemysłu i nie tylko. Suwmiarki, mikrometry, czujniki, płyty granitowe, pryzmy, statywy, wysokościomierze i inne wysokiej jakości przyrządy pomiarowe w bardzo atrakcyjnych cenach.


INSIZE

TEKNIK
TEKNIK

Narzędzia tnące Teknik zostały założone w 1987 roku w Turcji. Teknik Cutting Tools zaczął produkować narzędzia tnące w 1994 roku. Ponad 5000 rodzajów narzędzi jest produkowanych w budynku fabryki zlokalizowanym w czwartym obszarze przemysłowym Konya od 2015 roku. Teknik Cutting Tools to bardzo doświadczony producent szerokiej gamy narzędzi tnących: Frezy czołowe, frezy, wytaczaki, uchwyty do toczenia zewnętrznego i inne.


TEKNIK

PRAMET
PRAMET

Firma PRAMET od wielu lat zajmuje się produkcją płytek wieloostrzowych, oprawek nożowych, frezów składanych, narzędzi diamentowych oraz narzędzi specjalnych z węglików spiekanych. W tej firmie znajdziesz szeroki asortyment narzędzi do wszystkich rodzajów obróbki.


PRAMET

POLCOMM
POLCOMM

POLCOMM to polski, dynamicznie rozwijający się producent narzędzi skrawających. Dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania znajdujące zastosowanie w wiodących gałęziach przemysłu.

POLCOMM

PA-TECH
PN-EN ISO
9001

:2009

SPRAWDŹ NASZĄ

WIARYGODNOŚĆ

Firma PA-TECH wprowadziła normę

PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie systemu zarządzania sprzedażą maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego.Wprowadzenie normy potwierdzone zostało certyfikatem Polskiej Izby Handlu Zagranicznego.

Silniki Elektryczne - oficjalny dystrybutor

Zobacz naszą bogatą ofertę silników elektrycznych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i importerem najlepszych silników elektrycznych renomowanych firm. Tak jak i Państwu , nam również zależy na czasie w realizacji zamówienia, mamy ogromne doświadczenie i doskonałych fachowców z zakresu narzędzi, maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji. W przypadku niestandardowych narzędzi lub części szukamy idealnego rozwiązania bezpośrednio u producentów włącznie z opcją  projektową nowego rozwiązania.

Znakowanie produktów w przemyśle

Przemysł lotniczy, zamki i  klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd.

Szczegółowe informacje na temat znakowania

mikroudarowego znajdziesz na:

TEKNIK doskonałe narzędzia skrawające

Jest nam miło poinformować Państwa, iż staliśmy się oficjalnym dystrybutorem firmy TEKNIK. W ofercie posiadamy różnego zastosowania narzędzia skrawające, cechujące się wysoką precyzją wykonania, materiałem najwyższej jakości, wydajnością i ceną produktu. Duży park maszynowy pozwalający wytwarzać  ponad 5000 rodzajów produktów. Jako PA-TECH zależy nam na narzędziach najwyższej klasy produktowej, dlatego też Turecka firma TEKNIK, która swoją doskonałość wypracowała w dziedzinie motoryzacji wie doskonale jak ważna jest dokładność wykonania i wydajność narzędzi.

JAK DO NAS TRAFIĆ ?

Siedziba firmy znajduje się w woj. wielkopolskim ul. Ceglana 11C/1

63-405 Sieroszewice, jak również posiada swoje punkty handlowe w Namysłowie

i Zielonej Górze.

Phone

Wielowieś ( 62 ) 739-05-12

Namysłów 664-190-008

Zielona Góra 697-151-153 

 

Email

pa-tech@wp.pl

Hurtownia Techniczna PA-TECH

FARO - to najlepsze narzędzia pomiarowe dla twojej wysokiej jakości produkcji w firmie

"FARO ® to najbardziej zaufane na świecie źródło technologii pomiarów, obrazowania i realizacji 3D.

Firma opracowuje i produkuje najnowocześniejsze rozwiązania, które umożliwiają precyzyjne przechwytywanie, pomiary i analizę 3D w różnych gałęziach przemysłu, w tym w produkcji, budownictwie, inżynierii i bezpieczeństwie publicznym."

Dzięki naszej współpracy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo dobrą ofertę na technologię pomiarową dokładniejszą niż kiedykolwiek. Oferujemy pełną obsługę od zakupu po konfigurację i serwis.

Copyright © 2013.  PA-TECH  Wszelkie prawa zastrzeżone. CREATED BY: Łukasz Lencki