62 739 05 12 I PA-TECH  Hurtownia Techniczna I 63-405 Sieroszewice ul. Ceglana 11C/1, Wielowieś I pa-tech@wp.pl

Kontrola jakości, produkcja | Procesy projektowania i rozwoju 3D | Efektywność projektu AEC | Nowe możliwości budowlane | Analiza kryminalistyczna - Planowanie przed incydentami
FARO DOSKONAŁE NARZĘDZIA POMIAROWE
 
 

Pełna oferta FARO
Urządzenia pomiarowe FARO – ramiona pomiarowe, trackery laserowe, skanery laserowe wraz z całym wyposażeniem.
Szybki i dokładny pomiar w 3D
Obrabiane części i zespoły mają różnorodne kształty i rozmiary. Elastyczne i dokładne narzędzia metrologiczne 3D do kontroli części i analizy wymiarowej są wymagane do zweryfikowania ich dokładności i jakości.
Sprawdź model cyfrowy
Przenośne maszyny współrzędnościowe firmy FARO upraszczają wdrażanie wymiarowania geometrycznego i tolerancji (GD&T) oraz zapewniają wydajne, łatwe w użyciu rozwiązania do kontroli 3D opartych na CAD i porównań nominalnych.
Kompleksowe skanowanie w celu sprawdzenia
Kruche, złożone i swobodne powierzchnie mogą być rejestrowane jako gęsta i szczegółowa chmura punktów 3D za pomocą FARO ® ScanArm ® i Cobalt Array Imager, umożliwiając użytkownikom łatwe przeprowadzanie bezkontaktowych inspekcji 3D.
Nie wiesz jakie urządzenie jest idealne dla twojej firmy? Rozwiązań jest mnóstwo...

Na wszelkie pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie. W naszej ofercie mamy trzy opcje skorzystania z urządzeń FARO.
 
Sprzedażnajlepsze ceny na urządzenia nowe i podemonstracyjne, doradztwo techniczne, w przypadku zainteresowania darmowy pokaz demonstracyjny w Państwa firmie.

 

 Wynajem – prowadzimy wynajem zarówno na czas recertyfikacji Państwa urządzeń jak i wraz z operatorem w cyklach dziennych i tygodniowych np. w celu sprawdzenia i potwierdzenia przydatności przed zakupem.

 

 Usługi pomiarowe – wykonamy dla Państwa pomiary w dowolnym miejscu w kraju zarówno jednorazowo jak i cyklicznie.

 

Każdy proces produkcyjny, każdy profil firmy jest zdecydowanie różny. Mamy ogromne i wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy, że każdy długi pomiar to przedewszystkim duży wydatek czasu i o ile mierzonych jest kilka wartości można przymknąć oko na szybkość i niezwykłą dokładność pomiaru mierzoną w mikronach. Ale gdy produkujemy tysiące komponentów i dokonujemy pomiaru co np. 200 szt, a ilość dokonywanych pomiarów na 1 komponencie wynosi powyżej 60, z pewnością musimy poświęcić około 30-40 min na jeden pomiar. Nie pozwól by konkurencja  była krok przed tobą, nadaj tempo rozwoju swojej firmie, bądź wyjątkowy, nowoczesny i niezwykle precyzyjny dzięki urządzeniom FARO. Innowacyjność i technologia to nasz atut.

Wiedziałeś, że mamy rozwiązania również dla organów ścigania?
Skanery laserowe FARO to przyszłość przechwytywania scen kryminalistycznych...

Właściwe i najlepsze narzędzie do weryfikacji innych narzędzi...


Budowa i konfiguracja narzędzi wymagają wysokiego stopnia dokładności i powtarzalności.


Spełniaj wysokie standardy produkcyjne

Budowa narzędzi i formowanie wtryskowe w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i stoczniowym wymagają wysokiego stopnia dokładności i powtarzalności. Laserowe trackery i ramiona pomiarowe FARO to przenośne maszyny współrzędnościowe, które mogą przeprowadzać pełne testy dokładności objętościowej narzędzi i form, aby upewnić się, że części są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Zmierz, gdzie tylko zechcesz


Dzięki przenośności rozwiązań pomiarowych 3D firmy FARO możesz teraz mierzyć swoje produkty tam, gdzie są wytwarzane - bezpośrednio na linii produkcyjnej.


Każdy krok możesz zmierzyć

W przeszłości kontrola warsztatu mechanicznego wymagała usunięcia części z maszyny CNC do kontrolowanego obszaru kontroli w celu kontroli powierzchni lub kontroli wymiarów części. Jest to czasochłonne i kosztowne. Włączenie przenośnych maszyn współrzędnościowych firmy FARO bezpośrednio do linii produkcyjnych może usprawnić i przyspieszyć ten proces.


Wizualna inspekcja
Wizualna inspekcja

Po każdym etapie produkcji części, produkcja musi sprawdzić, czy produkcja jest zgodna z pierwotnym planem, np. Czy wszystkie zaplanowane otwory są tam (i we właściwej pozycji). Ta szybka kontrola jest bramką typu stop / go, aby upewnić się, że nie musisz wykonywać kosztownych poprawek z powodu jakiegoś błędu we wcześniejszej fazie produkcji.


Identyfikacja błędów
Mobilne rozwiązania Inspection firmy FARO pozwalają na szybkie, wizualne porównanie modelu CAD z wyprodukowanymi częściami po każdej fazie cyklu produkcyjnego. Ta szybka kontrola pozwala uniknąć kosztownych przeróbek po ostatecznym montażu części i komponentów.

Zastosowanie w lotnictwie
Zastosowanie w lotnictwie

Dokładność ma kluczowe znaczenie w prawie każdym aspekcie produkcji lotniczej i montażu samolotów, a technologia pomiarów 3D ma kluczowe znaczenie dla jej osiągnięcia. Przenośne maszyny współrzędnościowe FARO ® , w tym ramiona pomiarowe i trackery laserowe, zapewniają kontrolę jakości wymiarów dużych i małych części samolotów - na miejscu oraz w miejscu produkcji.


Branża lotnicza
Niezależnie od tego, czy chodzi o kalibrację oprzyrządowania lub osprzętu, kontrolę części, analizę powierzchni, modelowanie 3D czy dokumentację powykonawczą dla układu zakładu, precyzyjne przenośne maszyny współrzędnościowe FARO i skanery laserowe 3D nie pozostawiają absolutnie żadnego miejsca na błędy.

Architektura i budownictwo
Architektura i budownictwo

Skuteczne planowanie jest niezwykle ważne dla architektów, inżynierów budowlanych i wykonawców w każdym rodzaju projektów budowlanych. Dokumentacja 3D na każdym etapie, od wstępnego projektu do końcowej kontroli, pomaga uniknąć kosztownych błędów przy przeróbkach.


Architektura i Budownictwo
Praktyki architektoniczne, firmy inżynieryjne i wykonawcy budynków przyjęli skanery laserowe 3D firmy FARO ® do modelowania 3D i dokumentacji powykonawczej. Ich projekty obejmują zarówno proste budowanie domów, jak i renowację śródmieścia oraz budowę nowych biur. Od niskich do wysokich, FARO ma dla Ciebie odpowiednie przenośne rozwiązanie 3D.

Branża odlewnicza
Branża odlewnicza

Aby zapewnić jakość żeliwa, aluminium i innych wyrobów metalowych, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań klientów w zakresie przeróbki, ważne jest, aby firmy odlewnicze i odlewnicze śledziły krytyczne zużycie matryc i korygowały wszelkie potencjalne problemy przed ostateczną kontrolą odlewów metalowych.


Branża odlewnicza
Dzięki przenośnym maszynom współrzędnościowym FARO ® , takim jak trackery laserowe i ramiona pomiarowe, można szybko wykonywać pomiary i przeprowadzać analizy wymiarowe wzorów, form i matryc bezpośrednio na podłodze odlewni. Rezultatem są krótsze czasy dostaw produktów dla klientów i ukończenie całych serii produkcyjnych przy minimalnej ilości odpadów i poprawek.

DZIEDZICTWO
DZIEDZICTWO

Idealny do szybkiego rejestrowania bardzo dokładnych i szczegółowych warunków powykonawczych historycznych konstrukcji i budynków, skaner laserowy FARO ® tworzy 360-stopniowe chmury punktów zeskanowanych powierzchni w celu tworzenia modeli 3D wykorzystywanych w renowacji budynków lub planach konserwacji zabytków.


Dziedzictwo
Zapewniając badaczom i naukowcom modele 3D CAD planów powykonawczych używanych do określenia integralności strukturalnej, skaner laserowy FARO oferuje solidne rozwiązanie do renowacji lub do celów analizy naukowej.

Tunele i górnictwo
Tunele i górnictwo

Bezpieczeństwo jest głównym problemem w każdej kopalni, niezależnie od tego, czy jest to wydobycie złota czy węgla. Skaner laserowy może zidentyfikować i zarejestrować wszelkie pęknięcia i szczeliny, porównać te dane z poprzednimi skanami i zidentyfikować wszelkie obszary problematyczne. To ogromny wkład w bezpieczeństwo w kopalni i bezpieczne środowisko pracy.


Tunele i górnictwo
Bieżąca dokumentacja 3D kopalni, prowadzona przez FARO ® Focus 3D , może zapobiec zawaleniu się kopalni, ponieważ natychmiast wykrywa wszelkie zmiany w lokalnych warstwach skał, dzięki czemu można podjąć odpowiednie środki bezpieczeństwa z dużym wyprzedzeniem. Prace budowlane pod ziemią, takie jak wykopy pod nową kopalnię, są również łatwiejsze i bezpieczniejsze dzięki zastosowaniu dokumentacji 3D wspomaganej laserowo.
W górnictwie odkrywkowym i odkrywkowym, stosowanym do niektórych rodzajów węgla i minerałów, kopalnia również wymaga dokładnej kontroli. Przenośny FARO Focus 3D może również identyfikować określone ilości skał i surowców, co czyni go cennym elementem nowoczesnego sprzętu górniczego.

INNOWACYJNOŚĆ POMIARÓW - FARO

FARO zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą przenośnych maszyn współrzędnościowych (CMM) oraz urządzeń do geodezji i dokumentacji 3D. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

 

Materiał pochodzi z oficjalnej strony FARO na YB

Zastosowanie w branży motoryzacyjnej- FARO

Głowica skanująca FARO Laser Line Probe HD: Szybki oraz dokładny pomiar powierzchni swobodnych

 

Szerszy promień lasera i duża szybkość odtwarzania klatek znacznie poprawiają wydajność, zwiększając zasięg i skracając czas skanowania. Głowica skanująca LLP HD umożliwia użytkownikowi bezproblemowe skanowanie materiałów o różnej strukturze powierzchni niezależnie od kontrastu, współczynnika odbicia czy złożoności części, bez nakładania specjalnych powłok i rozmieszczania znaczników.

Budowa i utrzymanie mostów- FARO

Skaner laserowy Focus 3D firmy FARO stanowi znaczne ułatwienie prac związanych z budową i utrzymaniem mostów oraz pozwala na obserwację odkształceń konstrukcji.

 
Analiza wymiarowa
Analiza wymiarowa

Rozwiązania do kontroli i zapewnienia jakości dla branż:

- Motoryzacyjnej
- Lotniczej
- Obróbki metali
- Obróbki skrawaniem
- Montażowej
- Obronnej


Inspekcja oparta na CAD
Inspekcja oparta na CAD

Rozwiązanie zapewniające zgodność części i zespołów ze spocyfikacjami modelu CAD.


Kontrola bezkontaktowa
Kontrola bezkontaktowa

Szybki, dokładny i szczegółowy pomiar 3D złożonych części i zespołów, gdy kontrola styków nie jest praktyczna.


Wyrównanie
Wyrównanie

Rozwiązania zapewniające, że maszyny mieszczą się w zakresie tolerancji, aby wytwarzały zgodne części.


Nadchodząca Inspekcja
Nadchodząca Inspekcja

Inspekcja części przychodzących od dostawców w celu sprawdzenia i potwierdzenia, że komponenty i produkty są zgodne ze specyfikacjami.


Kontrola pierwszej sztuki (FAI)
Kontrola pierwszej sztuki (FAI)

Kontrola pierwszego artykułu do analizy pomiarów i weryfikacji wyprodukowanych części lub zespołów w celu zapewnienia zgodności z projektem.


Kontrola w trakcie procesu
Kontrola w trakcie procesu

Zmierz i sprawdź część i zespół podczas produkcji w linii produkcyjnej, podczas pracy maszyny.


Kalibracja robota
Kalibracja robota

Regularnie kalibruj roboty na miejscu, aby mieć pewność, że są one dokładne i działają zgodnie ze specyfikacjami dla spójnej produkcji.


Kontrola fazy produkcji
Kontrola fazy produkcji

Szybkie wizualne rozwiązanie dosprawdzenia, czy części lub komponenty odpowiadają ich pierwotnym planom.


PA-TECH
PN-EN ISO
9001

:2009

SPRAWDŹ NASZĄ

WIARYGODNOŚĆ

Firma PA-TECH wprowadziła normę

PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie systemu zarządzania sprzedażą maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego.Wprowadzenie normy potwierdzone zostało certyfikatem Polskiej Izby Handlu Zagranicznego.

Silniki Elektryczne - oficjalny dystrybutor

Zobacz naszą bogatą ofertę silników elektrycznych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i importerem najlepszych silników elektrycznych renomowanych firm. Tak jak i Państwu , nam również zależy na czasie w realizacji zamówienia, mamy ogromne doświadczenie i doskonałych fachowców z zakresu narzędzi, maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji. W przypadku niestandardowych narzędzi lub części szukamy idealnego rozwiązania bezpośrednio u producentów włącznie z opcją  projektową nowego rozwiązania.

Znakowanie produktów w przemyśle

Przemysł lotniczy, zamki i  klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd.

Szczegółowe informacje na temat znakowania

mikroudarowego znajdziesz na:

TEKNIK doskonałe narzędzia skrawające

Jest nam miło poinformować Państwa, iż staliśmy się oficjalnym dystrybutorem firmy TEKNIK. W ofercie posiadamy różnego zastosowania narzędzia skrawające, cechujące się wysoką precyzją wykonania, materiałem najwyższej jakości, wydajnością i ceną produktu. Duży park maszynowy pozwalający wytwarzać  ponad 5000 rodzajów produktów. Jako PA-TECH zależy nam na narzędziach najwyższej klasy produktowej, dlatego też Turecka firma TEKNIK, która swoją doskonałość wypracowała w dziedzinie motoryzacji wie doskonale jak ważna jest dokładność wykonania i wydajność narzędzi.

JAK DO NAS TRAFIĆ ?

Siedziba firmy znajduje się w woj. wielkopolskim ul. Ceglana 11C/1

63-405 Sieroszewice, jak również posiada swoje punkty handlowe w Namysłowie

i Zielonej Górze.

Phone

Wielowieś ( 62 ) 739-05-12

Namysłów 664-190-008

Zielona Góra 697-151-153 

 

Email

pa-tech@wp.pl

Hurtownia Techniczna PA-TECH

FARO - to najlepsze narzędzia pomiarowe dla twojej wysokiej jakości produkcji w firmie

"FARO ® to najbardziej zaufane na świecie źródło technologii pomiarów, obrazowania i realizacji 3D.

Firma opracowuje i produkuje najnowocześniejsze rozwiązania, które umożliwiają precyzyjne przechwytywanie, pomiary i analizę 3D w różnych gałęziach przemysłu, w tym w produkcji, budownictwie, inżynierii i bezpieczeństwie publicznym."

Dzięki naszej współpracy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo dobrą ofertę na technologię pomiarową dokładniejszą niż kiedykolwiek. Oferujemy pełną obsługę od zakupu po konfigurację i serwis.

Copyright © 2013.  PA-TECH  Wszelkie prawa zastrzeżone. CREATED BY: Łukasz Lencki