KATALOGI PRODUCENTÓW - DOSTAWCÓW


Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualną bazą katalogów dostawców - producentów narzędzi i urządzeń technicznych. Prezentowane katalogi w wercji cyfrowej, mozna zarówno obejrzeć ONLINE jak również pobrać.
Dla państwa wygody w poszukiwaniu, katalogi zostały pogrupowane według asortymentu.
Posiadadając duze doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem, narzędzi pomiarowych, róznego rodzaju silników, urządzeń do znakowania produktów i maszyn, zapraszamy  do kontaktu, postaramy się państwu pomóc w doborze towaru.


NARZĘDZIA SKŁADANE I MONOLITYCZNE,
PŁYTKI WIELOOSTRZOWE, PŁYTKI SPECJALNE, NARZĘDZIA FREZERSKIE, NARZĘDZIA TOKARSKIE, WIERTARSKIE, GWINTOWNIKI, SPRAWDZIANY, OPRAWKI MASZYNOWE, NARZĘDZIA Z HSS I HSS-E,
ROZWIERTAKI, NAWIERTAKI, POGŁĘBIACZE,
DIAMENTOWE TARCZE DO CIĘCIA, NARZĘDZIA ŚCIERNE NASYPOWE, TARCZE LAMELOWE, TARCZE DO SZLIFOWANIA I PRZECINANIA, NARZĘDZIA, WÓZKI, SKRZYNIE NA NARZĘDZIA, BARIERKI, DRABINY, TESTERY NARZĘDZI, KLUCZE UDAROWE, NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE, NARZĘDZIA POMIAROWE, SZLIFIERKI CZOŁOWE, KĄTOWE, TOKARKI KONWENCJONALNE, SILNIKI ELEKTRYCZNE,  PRZECINARKI TAŚMOWE I TARCZOWE  ITP.                      ZAPRASZAMY DO                 
                     PRZEGLĄDANIA KATALOGÓWPrzemysł lotniczy, zamki i  klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd.
Szczegółowe informacje na temat znakowania
mikroudarowego znajdziesz na:

www.PROPEN.info

Znakowanie przez mikrouderzenie
może być wykonane na każdym rodzaju materiału
o twardości mniejszej niż
62 HRC.
Metale obrabiale lub nie,
tworzywa sztuczne, drewno
.


DOSTAWA
Przesyłki nadawane są we wszystkie dni robocze za posrednictwem: