O Firmie

Hurtownia Techniczna PA-TECH istnieje na rynku od 2005 roku. 

Obszarem jej działania objęty jest rynek urzadzeń technicznych takich jak:silniki elektryczne, maszyny tokarskie,urządzenia znakujące, zawiesia i urządzenia dźwignicowe, narzędzia elektryczne i ręczne, piły taśmowe i wiele innych .
 
Firma wspiera rodzimy przemysł, dlatego też większość produktów jakie są oferowane, została wyprodukowana przez renomowane firmy polskie. 
Nie oznacza to jednak całkowitej rezygnacji z wysokiej klasy wyrobów importowanych. Wręcz przeciwnie, w miarę możliwości coraz bardziej poszerzana jest oferta w tym kierunku. 

Firma jest autoryzowanym przedstawicielem większości z prezentowanych producentów...
Wychodząc naprzeciw wymogom rynku oraz chcąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, firma PA-TECH wprowadziła normę
PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie systemu zarządzania sprzedażą maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego.Wprowadzenie normy potwierdzone zostało certyfikatem Polskiej Izby Handlu Zagranicznego.

 PA-TECH 
PAWEŁ MRUGALSKI
www.PA-TECH.com.pl 
www.PROPEN.info 

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo, zapewniamy serwis i pomoc techniczną. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie klienta, co pozwala nam pełniej zrozumieć jego potrzeby i dostosować do nich  naszą ofertę.

ZADZWOŃ DO NAS
tel. ( 62 ) 7390512

    Przemysł lotniczy, zamki i  klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd.
Szczegółowe informacje na temat znakowania
mikroudarowego znajdziesz na:

www.PROPEN.info

Znakowanie przez mikrouderzenie
może być wykonane na każdym rodzaju materiału
o twardości mniejszej niż
62 HRC.
Metale obrabiale lub nie,
tworzywa sztuczne, drewno
.


DOSTAWA
Przesyłki nadawane są we wszystkie dni robocze za posrednictwem: