62 739 05 12 I PA-TECH  Hurtownia Techniczna I 63-405 Sieroszewice ul. Ceglana 11C/1, Wielowieś I pa-tech@wp.pl

Czy masz czas na szukanie narzędzi?
My zrobimy to za Ciebie
Boring Bars
TEKNIK
107,5° E-SDQCR IC
107,5° E-SDQCL IC
95° E-SCLCR IC
95° E-SCLCL IC
93° E-SDUCR IC
93° E-SDUCL IC

 

Face Mill
TEKNIK
90° TPKN 1603-2204 A
75° SPKN 1203
90º TPKN 1603-2204
RDMT 1604
90º LNGU 15T6
RHKW 1204
RDMT 1003
RDMT 12T3
45° SEET 12T3 A

 

Silnikowe innowacje
Potrzeby rynku stale rosną dlatego pragniemy Państwu przedstawić nasze silnikowe rozwiązania pod każdą dziedzinę przemysłu.
Silniki trójfazowe indukcyjne klatkowe, Silniki trójfazowe wielobiegowe, Silniki głębinowe, Morskie, z osłoną ognioszczelną, nieiskrzące, budowy wmocnionej i wiele innych.

 

 

FARO ponownie podnosi poprzeczkę w dziedzinie przenośnych pomiarów, wprowadzając rewolucyjne ramię FARO Edge.

 
JUST IN TIME
Tak jak w produkcji, my również chcemy unikać marnotrawstwa i realizując Państwa zamówienie chcemy by było ono natychmiast dostarczane. Wiemy jak kosztowny w produkcji jest każdorazowy przestój z tytułu braku części, narzędzia. Pamiętaj jesteśmy tu dla Ciebie.

 

BRAK TOWARU
Nie przejmuj się, napisz do nas znajdziemy ofertę najlepszą dla Ciebie. Przy doborze wszelkich produktów kierujemy się jakością, wydajnością, dobrym serwisem i ceną. Nasz produkt musi spełniać wytyczne naszego klienta.

 

ZADOWOLENIE
Jest nam niezmiernie miło, że naszych klientów jest coraz więcej.Nasi doradcy to wykształceni fachowcy, którzy zawsze znajdą dla Ciebie czas na wsparcie techniczne. Z dumą sprzedajemy produkty, pod którymi możemy podpisać się własnym nazwiskiem. Nasz asortyment stale powiększamy by wychodzić na przeciw rosnącym zapotrzebowaniom w każdej dziedzinie. Waszym prezentem dla nas jest zadowolenie, to dla nas największa radość.

 

TRANSPORT
Zapewniamy szybki transport kurierem lub w przypadku nagłych wypadków możliwy transport własny. Działamy również w systemie stałego marketu dla produkcji cyklicznie zatowarowując jednostkę o braki w towarze.

 

PA-TECH NIE SZUKAMY KOMPROMISÓW, TYLKO DOBRE PRODUKTY

 

Hurtownia Techniczna PA-TECH istnieje na rynku od 2005 roku.

 

Obszarem jej działania objęty jest rynek urzadzeń technicznych takich jak:silniki elektryczne, maszyny tokarskie,urządzenia znakujące, zawiesia i urządzenia dźwignicowe, narzędzia elektryczne i ręczne, piły taśmowe i wiele innych .

 

Firma wspiera rodzimy przemysł, dlatego też większość produktów jakie są oferowane, została wyprodukowana przez renomowane firmy polskie.

Nie oznacza to jednak całkowitej rezygnacji z wysokiej klasy wyrobów importowanych. Wręcz przeciwnie, w miarę możliwości coraz bardziej poszerzana jest oferta w tym kierunku.

 

Firma jest autoryzowanym przedstawicielem większości z prezentowanych producentów...


TEKNIK - jakość i wydajność na 1. miejscu

Jako oficjalny dystrybutor firmy TEKNIK pragniemy zaprosić państwa do testowania naszych nowych produktów. Jest to Turecka firma, która na początku produkowała części dla dziedziny motoryzacyjnej. jednakże po kilku latach swojej działalności postanowili wykorzystać swoje doświadczenie i zajęli się produkcją  narzędzi skrawających.

PN-EN ISO 9001:2009
Wychodząc naprzeciw wymogom rynku oraz chcąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, firma PA-TECH wprowadziła normę
PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie systemu zarządzania sprzedażą maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego.Wprowadzenie normy potwierdzone zostało certyfikatem Polskiej Izby Handlu Zagranicznego.

PA-TECH
PAWEŁ MRUGALSKI
www.PA-TECH.com.pl
www.PROPEN.info

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo, zapewniamy serwis i pomoc techniczną. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie klienta, co pozwala nam pełniej zrozumieć jego potrzeby i dostosować do nich naszą ofertę.

ZADZWOŃ DO NAS
tel. ( 62 ) 7390512

 

Znakowanie Produktów
Przemysł lotniczy, zamki i klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd. Szczegółowe informacje na temat znakowania mikroudarowego znajdziesz na www.propen.info. Jesteśmy oficialnym dystrybutorem tej firmy. Znakowanie przez mikrouderzenie
może być wykonane na każdym rodzaju materiału o twardości mniejszej niż 62 HRC. Metale obrabiale lub nie, tworzywa sztuczne, drewno. Prześlij nam swoje próbki i umów się na prezentacje w swojej firmie. Usługa znakowania próbek daje możliwość sprawdzenia jakości znakowania na Państwa produktach. Główna siedziba firmy jak i serwis we Wrocławiu, produkcja Francja.

TEKNIK precyzja w każym mikronie
Narzędzia tnące Teknik zostały założone w 1987 roku w Turcji. Teknik Cutting Tools zaczął produkować narzędzia tnące w 1994 roku. Ponad 5000 rodzajów narzędzi jest produkowanych w budynku fabryki zlokalizowanym w czwartym obszarze przemysłowym Konya od 2015 roku. Teknik Cutting Tools to bardzo doświadczony producent szerokiej gamy narzędzi tnących: Frezy czołowe, frezy, wytaczaki, uchwyty do toczenia zewnętrznego i inne. Istnieje 40 linii produkcyjnych, które są w stanie produkować w kilku kategoriach jednocześnie. Jesteśmy na bieżąco z nowymi produktami, a kiedy klienci potrzebują specjalnych narzędzi, robimy wszystko, aby wyprodukować narzędzia spełniające ich oczekiwania.

 

Wielowieś, ul. Ceglana 11c/1

Rozwijamy się dla was i jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma PA-TECH ma nową siedzibę.

 

Dlaczego My?

 

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

 

Możesz liczyć na wsparcie techniczne

 

Wyszukamy dla Ciebie idealne narzędzie

 

Bo mamy bogate wszechstronne doświadczenie

 

 

PA-TECH
PN-EN ISO
9001

:2009

SPRAWDŹ NASZĄ

WIARYGODNOŚĆ

Firma PA-TECH wprowadziła normę

PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie systemu zarządzania sprzedażą maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego.Wprowadzenie normy potwierdzone zostało certyfikatem Polskiej Izby Handlu Zagranicznego.

Silniki Elektryczne - oficjalny dystrybutor

Zobacz naszą bogatą ofertę silników elektrycznych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i importerem najlepszych silników elektrycznych renomowanych firm. Tak jak i Państwu , nam również zależy na czasie w realizacji zamówienia, mamy ogromne doświadczenie i doskonałych fachowców z zakresu narzędzi, maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji. W przypadku niestandardowych narzędzi lub części szukamy idealnego rozwiązania bezpośrednio u producentów włącznie z opcją  projektową nowego rozwiązania.

Znakowanie produktów w przemyśle

Przemysł lotniczy, zamki i  klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd.

Szczegółowe informacje na temat znakowania

mikroudarowego znajdziesz na:

TEKNIK doskonałe narzędzia skrawające

Jest nam miło poinformować Państwa, iż staliśmy się oficjalnym dystrybutorem firmy TEKNIK. W ofercie posiadamy różnego zastosowania narzędzia skrawające, cechujące się wysoką precyzją wykonania, materiałem najwyższej jakości, wydajnością i ceną produktu. Duży park maszynowy pozwalający wytwarzać  ponad 5000 rodzajów produktów. Jako PA-TECH zależy nam na narzędziach najwyższej klasy produktowej, dlatego też Turecka firma TEKNIK, która swoją doskonałość wypracowała w dziedzinie motoryzacji wie doskonale jak ważna jest dokładność wykonania i wydajność narzędzi.

JAK DO NAS TRAFIĆ ?

Siedziba firmy znajduje się w woj. wielkopolskim ul. Ceglana 11C/1

63-405 Sieroszewice, jak również posiada swoje punkty handlowe w Namysłowie

i Zielonej Górze.

Phone

Wielowieś ( 62 ) 739-05-12

Namysłów 664-190-008

Zielona Góra 697-151-153 

 

Email

pa-tech@wp.pl

Hurtownia Techniczna PA-TECH

FARO - to najlepsze narzędzia pomiarowe dla twojej wysokiej jakości produkcji w firmie

"FARO ® to najbardziej zaufane na świecie źródło technologii pomiarów, obrazowania i realizacji 3D.

Firma opracowuje i produkuje najnowocześniejsze rozwiązania, które umożliwiają precyzyjne przechwytywanie, pomiary i analizę 3D w różnych gałęziach przemysłu, w tym w produkcji, budownictwie, inżynierii i bezpieczeństwie publicznym."

Dzięki naszej współpracy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo dobrą ofertę na technologię pomiarową dokładniejszą niż kiedykolwiek. Oferujemy pełną obsługę od zakupu po konfigurację i serwis.

Copyright © 2013.  PA-TECH  Wszelkie prawa zastrzeżone. CREATED BY: Łukasz Lencki