CELMA INDUKTA SA posiada ponad 90-letnie doświadczenie w zakresie produkcji maszyn elektrycznych. Główną grupą silników wytwarzanych przez CELMA INDUKTA SA stanowią trójfazowe silniki klatkowe ogólnego przeznaczenia (m.in. o klasie sprawności IE2), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pozostała część produkcji to silniki specjalne, dostosowywane do specyficznych warunków pracy np. w przemyśle wydobywczym, chemicznym, hutniczym lub stoczniowym.Firma zajmująca się produkcją urządzeń mikroudarowych do wszelkiego rodzaju znakowania wyrobów tj. tabliczki, przedmiot cylindryczny, logotypy, z możliwością znakowania w kolorze, jak również z zastosowaniem na linii produkcyjnej.
PROPEN jest marką firmy Gravotech Marking SAS. 
Więcej na naszej stronie www.PROPEN.info

Palbit jest dostawcą narzędzi skrawających do produkcji form i matryc. Portugalia, to duża konkurencja dla polskich producentów form i matryc. Własna produkcja węglików spiekanych, powłoki utwardzające CVD i PVD, ogromne 40 letnie doświadczenie i szeroka gama narzędzi produkowanych pod specyficzne potrzeby narzędziowni gwarantują Państwu osiągnięcie oczekiwanych rezultatów w obróbce skrawaniem. Nasza oferta skierowana jest głównie do: PRODUCENTÓW FORM I MATRYCKanefusa Corporation
Japonia jest największym producentem wysokiej jakości narzędzi przemysłowych stosowanych w obróbce metali, drewna, papieru i przemysłu tworzyw sztucznych. Produkujemy między innymi: Ostrza pił tarczowych, Frezy z otworem (frezy i głowice frezarskie), Frezy z chwytem stokowym (frezy i głowice frezarskie), Noże do frezów, głowice frezarskie, Noże rozdrabniające, Noże tarczowe, Noże do cięcia i forniru.
Piły taśmowe do aplikacji specjalnych takich jak między innymi: Cięcie opon, Cięcie betonu, Cięcie krzemu, Cięcie granitu,
Piły bimetaliczne, od zastosowań w aplikacjach uniwersalnych do najbardziej skomplikowanych zadań cięcia. 
Piły węglikowe, do cięcia: stali nierdzewnych, kwasoodpornych i tytanów, miedzi, mosiądzu i aluminium, żeliwa, stali konstrukcyjnych i narzędziowych
Piły diamentowe, pokrywane nasypem diamentowym to gwarancja extremalnej wydajności i wysokiej żywotności.Firma PRAMET od wielu lat zajmuje się produkcją płytek wieloostrzowych, oprawek nożowych, frezów składanych, narzędzi diamentowych oraz narzędzi specjalnych z węglików spiekanych. W tej firmie znajdziesz szeroki asortyment narzędzi do wszystkich rodzajów obróbki.


Jakość, niezawodność i znajomość rynku zyskała swoją nazwę: PRECITOOL - Zaufanie buduje się na kompetencjach. Niemiecka firma PRECITOOL posiada kompleksową ofertę narzędzi specjalistycznych oraz wyposażenia warsztatów i hal przemysłowych. Jej asortyment obejmuje łącznie prawie 50 tys. produktów ponad 400 producentów. Oferta obejmuje w szczególności takie grupy produktowe jak: uchwyty i mocowania, przyrządy pomiarowe, narzędzia ścierne i piłujące, narzędzia ręczne, wyposażenie warsztatowe, inne narzędzia specjalistyczne.INSIZE oferuje swoim klientom szeroką gamę urządzeń pomiarowych dla przemysłu i nie tylko. Suwmiarki, mikrometry, czujniki, płyty granitowe, pryzmy, statywy, wysokościomierze i inne wysokiej jakości przyrządy pomiarowe w bardzo atrakcyjnych cenach.
Firma INSIZE zajmuje się wysokiej jakości przyrządami pomiarowymi, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Firma INSIZE Co. Ltd. została założona w 1995 roku. Celem Insize jest dostarczanie swoich produktów w każdym regionie świata , dlatego też INSIZE nieustannie rozbudowuje swoją sieć dystrybutorów. Możemy być pewni, że zamawiając produkty tej firmy otrzymamy towar wysokiej jakości, spełniający wszelkie wymogi, będący odpowiedzią dla droższych firm zajmujących się tematyką pomiarowa.
Przemysł lotniczy, zamki i  klucze, samochodowy, stoczniowy, zbrojeniowy, medyczny, górnictwo, itd.
Szczegółowe informacje na temat znakowania
mikroudarowego znajdziesz na:

www.PROPEN.info

Znakowanie przez mikrouderzenie
może być wykonane na każdym rodzaju materiału
o twardości mniejszej niż
62 HRC.
Metale obrabiale lub nie,
tworzywa sztuczne, drewno
.


DOSTAWA
Przesyłki nadawane są we wszystkie dni robocze za posrednictwem: